Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neuvěřitelný sraz po 35 letech od vlastní maturity (2012)

 

Restaurace U Kazdů, Praha, 23.11.2012

 

Skvěle nám k tomuto našemu projektu "monstrózního" setkání pomohly i oslavy 140. výročí založení školy dne 4.10.2012 organizované na Žofíně, kde se vlastně naše třída svým personálním zastoupením stala největším oslavitelem celé školy z hlediska počtu účastníků jedné třídy jak u stolů, tak ve finále na parketu.

 

To, co následovalo za účasti 28 spolužáků při samotné oslavě 35 let od maturity o necelé dva měsíce později, v podstatě nelze slovy popisovat. Jen trvání akce od 18:00 do 04:00 hod. mluví samo za sebe. Fotoalbum však hovoří i za nás, až mráz chodí po zádech ...

 

Program srazu - zcela bez zábran: Pokec, žrádýlko. pitíčko, taneček, opilost a zpátky do trenek (tedy vlastně "oficiálně" do domovů).

 

Personální účast:  Ze 30 přihlášených, kteří měli přijít, se nezúčastnily pouze Magda a Vlaďka (aniž se omluvily). Předem avizovaná nepřítomnost: Žbrába, Irek, Markéta, Zbyněk a Simona. Láďa byl duchem s námi a nepodařilo se zatím sehnat Andrzeje, Evu P. a Jitku S. Souhrnem tedy 39 spolužáků - toť byla a stále je naše třída..

 

Základní menu srazu: Grilovaná selská kýta ořezávaná a servírovaná přímo "nad ohněm", zelný salát s křenem, šopák, chléb, hořčice, křen a Barbecue sauce dle libosti, pražené mandle a šáňo. Ale proč něco popisovat, když si můžete prohlédnout příslušnou pasáž naší webové "foto-galerie" ...

 

A zúčastnění litují nezúčastněné .... 

 

plac1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Památkově chráněná" uvítací sekvence prozatím nejgrandioznějšího srazu třídy v roce 2012 (záznam z celoplošného promítání, které nám bylo umožněno provozovatem restaurace):

 

 

 

 

Stavební deník srazu:

 

Pavla, Alena, Galina a Jitka preferují pátek 23.11.. Milošovi to je celkem jedno, záleží na ostatních. Jako předkrm navrhuje grilované tygří krevety. Tonda napsal, že to zřejmě stihne zkoordinovat. Čéšce je to jedno a doufá, že nedorazí zrovna rodinná mafie ze Slovenska nebo její syn - přitom se těší na dobré "žrádýlko". Milena má prý možná 23.11. na hraně, a dala by si třeba i krůtu, když se vrátí včas z dovolené. Adéla se dle vlastních slov bude snažit "přizpůsobit". Hurá. Kaučuk prohlásil, že tentokrát nám nikam nefrnkne. Zdena chválí a přijde. Luboš hlasuje stejně jako většina ostatních pro prasečí maso 23.11. v Karlíně. Vlaďka, Radka, Markéta, Renáta, Lenka, Římča, Hanka a Talaf jsou už prý také natěšení. Pepa P. už má hlad. Naopak Zdeněk R. doporučuje, abychom to s variabilitou "žrádýlek" nepřeháněli. Prýmča má zatím nějaké problémy v rodině, ale pokusí se přijet. Máme problém se ˇŽbrábou" - chce asi odjet v daném termínu na dovolenou. U Fandy a Česti prý něco jako "dost dobrý". Zbyněk prý je bohužel v tomto termínu mimo ČR. 29.10. se ozval s pomocí Fandy "Honza Čépa" a jde taky. 30.11. sehnala Jitka Simonu - ta ale nemůže, a 7.11. dokonce i Marcelu, která naopak přijde. Stejného dne definitivně potvrdila účast Dana a zkusí ukecat ještě Simonu. Díky Aleně už potvrdil účast i nalezený Petr a o den později se dohodli na účasti Miloš s Miloušem. 12.11. se díky dopisu Jitky ozvala Magda. A jde také !!! 19.11. sehnal Pepa P. dokonce i Irka ve Varšavě, ale ten už to nestihne.

 

A chtěli byste se zeptat, jak vše dopadlo, tj. co není vidět v našem FOTOALBU (tam lze přejít klikem ZDE) ???

Tak to vám asi nikdo ze zúčastněných neprozradí, poněvadž naše soukromí je nám nade vše, což asi pochopíte ... Nelze zapomenout totiž ani na to, že nám bylo tou dobou jen "lehce" přes padesát !!! Tak do obou noh ... !!!

 

 

 

 

Poznámka webmastera: "My svišti nesmíme ani naznačovat ..." I když dle jasných důkazů se sraz konal na přelomu dne třiadvacátého a čtyřiadvacátého listopadu, je divné, že některé manželky a manželé zúčastněných mi volali ještě pětadvacátého večer, jestli se čistě náhodou něco zvláštního nepřihodilo ... Těžko říct. Ona to totiž neumožňuje ani legislativa, ani ta nemoc nebo Němec od "A", na jejichž název a jméno si už vlastně nikdo z nás neumí pro jistotu vzpomenout ...

 

Kromě výše uvedeného, záznam všech 525 skladeb připravených a přehraných na našem výše citovaném srazu v roce 2012 je na unikátním hudebním DVD k dispozici spolužákům a přátelům v "mp3 formátu" jako suvenýr na tento památný den. Seznam skladeb najdete v abecedním pořadí kliknutím na tento obrázek, takže je jasné, že za jednu noc se 40 hodin hudby nedá stačit, takže se ani nejde divit tomu, že nakteří naši životní partneři nás "sháněli" dost dlouho :