Jdi na obsah Jdi na menu
 


SCHIZOFRENIE

 

SCHIZOFRENIE

(součást rubriky "Komentáře ke společenským aktualitám")

 

Mimochodem: Víte, jaká je nejvější výhoda schizofrenie ???

"NO PŘECE, ŽE NA SVĚTĚ NEJSTE NIKDY SÁM !!!

(... a pak, že ty volby byly nespravedlivé devil)

  ALE NEBOJTE; BLBOST NENÍ NAVĚKY VĚČNÁ ... LEN TO TAK VYZERÁ, ČO, EŠTÉBÁCI POJEBANÍ ?!

 

Zhruba prý každý stý dospělý člověk v Česku trpí schizofrenií. Je to kolem 100.000 obyvatel.. Četnost výskytu choroby se v jiných zemích dle odborných studií neliší. To je sice fajn, ale jinými slovy 15% plnoletých Čechů jsou vlastně poloviční debilové, tzn. někdy jo a někdy ne, jako Dr. Jekill a Mr. Hyde. No asi tomu tak je, neboť tomu odpovídají i volební výsledky.

 

Nevíte-li přesně, co je schizofrenie, podívejte se na tuto ukázku:

 

 

Schizofrenií údajně trpí dle původního vyjádření otce, premiéra ČR, i jeho stejnojmenný syn. Babiš senior v prvotním oznámení tvrdil, že jeho syna jakýsi spolupracovník násilně držel na Krymu, aby nemohl vypovídat v kauze Čapí hnízdo, kvůli níž čelí on i premiér obvinění z dotačního podvodu. Schizofrenii syna už ale zase tak vehementně Babiš senior díky práci novinářů neproklamuje. Že jeho syn trpí schizofrenií uvedl Babiš starší ve středu 14.11.2018. Jeho syn v postatě ale hovoří o vymyšlené “pseudonemoci” a odmítl, že by musel kvůli ní být pod “neustálým dozorem”, jak tvrdil jeho otec, premiér.

 

Zde je výsledek práce novinářů ve video-reportáži:

 

 

O dva dny později, tj. 16.11.2018 po investigativní práci reportérů v e-mailu pracovníkům "TV SEZNAM" potvrdil Babiš jr. navíc i další fakta, která jsou obsahem předchozíhoho videozáznamu. Žije si momentálně po svém útěku z Krymu přes Slovensko jako plně svéprávný člověk a užívá si nejenom relativního zdraví, ale bohužel i strachu (ale samozřejmě í části téměř stomiliardového majetku svého otce). Bodejť by tedy tatínek své tvrzení nevzal zpět, když ho takto "podrazí" vlastní syn, který je už dávno "za vodou" ... Tak kdo je tedy schizofrenik ve skutečnosti?  My všichni ostatní, oni oba, nebo jen jeden z nich? To je fakt už na poblití.

 

Hodně indicií naznačuje, že se Andrej Babiš junior pohyboval mimo území ČR proto, aby mařil vyšetřování, a že to byl zájem druhého spoluobviněného, jeho otce, upozorňuje senátor a bývalý policejní vyšetřovatel Václav Láska. Policie podle něj odbyla prověřování údajného únosu premiérova syna, když se podle všeho spokojila s jeho fotografií. Takže zřejmě nejenom soudruzi z NDR udělali někde chybu ("citát z Pelíšků"):