Jdi na obsah Jdi na menu
 


TŘÍDNÍ SRAZ - ÚNOR 2018

 

Místo a čas konání: Restaurace "U Bansethů", 2.2.2018 od 17:00 hodin.

 

Asi by bylo spravedlivé zopakovat čtenářům pár faktů, pokud zrovna namají nastudovány veškeré rubriky našeho webu, že celkem se nás ve 4.A vystřídalo celkem 39, přičemž nás po vzájemném se prolnutí našich polských kamarádů a později příchozího Milouše před těmi už více než 40 lety odmaturovalo kupodivu všech 38. Láďa H. již před mnoha lety zesnul a tři děvčata byla zřejmě postupně unesena arabskými či jinými šejky. Z toho vyplývá, že z české "sedmatřicítky" se postupem času stala "třiatřicítka", která je spolu alespoň občas ve styku.

 

Ačkoli jsme i vzhledem k některým závažným zdravotním důvodům našich spolužáků nepřekonali třídní rekord 28 "kusů" u příležitosti srazu k 35. výročí od maturity, přesto pořád "OKO BERE" a 21 je krásné číslo. Všem zraněným a nemocným přejeme brzké uzdravení a těšíme se na příští setkání s nimi.

 

Ovšem to samé platí i pro ty ostatní, kteří se nedostavili z jiných důvodů. A zůstaňme tím "áčkem", neboť jsme to "béčákům" z vedlejší třídy zase "natřeli" (těch se sešlo údajně jen 16). Faktem ovšem je, že by spousta z nás docela ráda některé ty správňáky ze 4.B ještě ráda viděla. Kdyby to šlo ...

 

Zbývá snad už jen poděkovat všem za účast a trvající vzájemné přátelství. Vezměme to třeba s určitým sportovním nadhledem a místo toho známého Coubertinova výroku "L’important dans la vie ce n’est point le triomphe, mais le combat, l’essentiel ce n’est pas d’avoir vaincu mais de s’être bien battu.", si to řekněme "jen malinko jinak" -  např.: Není třeba organizátora, když chceš vyhrát, neboť ten ti může pomoci jen k tomu, abys´ pochopil, že vyhraješ už jen tím, že se zúčastníš. Baron von Dra.

 

Mezi těmi nejstatečnějšími, kteří pokračovali i po zavíračce u Bansethů do časných ranních hodin byly sice tři skutečné ženy a dva skuteční muži, ale než se zcela prokazatelně naplní kompletně i fotoalbum a videoalbum z celého srazu, tak aspoň jednou fotopřipomínkou lze dokumentovat tuto malou noticku: "Skoro by se dalo říci, že neplatí to, že muži nestárnou, ale občas to vypadá nějak obráceně." Jinak by na téhle fotce museli být samí chlapi ... :

 

20180202_224719.jpg

 

 

 

Plánovaný začátek akce byl vcelku klidný včetně přístupových cest:

 

Přehled finálních účastí a neúčastí:

 

tabulka_ucast.png

 

... a pak jsem si své budoucno snad sami přivolali:

 

 

 

Zůstává tedy, jak bylo zveřejněno i u našeho největšího srazu z r. 2012, výpis ze "stavebního deníku" této sešlosti:

 

Poslední připomínka supervizora webu před srazem ze dne 30.1.2018:

 

SRAZ 4.A, tj. v pátek 2.2.2018 „U Bansethů“ - NOVINKY OD 12.12.2017 JSOU CHRONOLOGICKY S FINÁLNĚ POTVRZENOU 21-členou ÚČASTÍ - viz níže:

 

Tak se vám to blíží. Jen snad pro některé z vás, kteří si vše nepoznamenali, bych rád uvedl detaily našeho třídního srazu, který je u nás "nahoře" veden jako stěžejní evropský summit:

Místo srazu: Salónek Restaurace u Bansethů, Táborská 49, Praha 4 – Nusle, tel. 724 582 721 / 261 222 530, Web: http://www.ubansethu.cz

Čas konání srazu: Pátek, 2.2.2018 – rezervace je od 17:00 hodin – zavírá se cca ve 24:00 hodin

Doprava: Tak pokud nepojedete pomocí navigace vlastním autem nebo třeba s Uberem, tak je to naproti Radnice Prahy 4 a je to kousek (3-7 min.  pěšky) z Náměstí bří Synků nebo ze stanice metra Pražského povstání. Navíc pro „Zemanovy hůlkaře“, stanice MHD hned u podniku se jmenuje „Nuselská radnice“ jak pro autobusy, tak tramvaje. Zbytek už si každý sám najde. Budu s vámi. "Láďa alias".

__________________________________________________________________________________

26.12.2017, Miloš:

Vážení a milí spolužáci,

Přeji Vám všem co nejkrásnější prožití svátečního času vánočního, a pokud spolu mezitím již osobně nebudeme komunikovat, i co nejklidnější a nejzdravěji možný vstup do dalšího roku našeho bytí.

Určitě víte, že nejsem zrovna příznivcem nějakých velkých formalit a tím pádem nechci být ani všedním zasílatelem takových těch animovaných přání, ani si vymýšlet nějaké další „nesmysly“ (např. s padajícím sněhem nebo Santou na saních apod.), takže Vám všem popřeji ve spolupráci s doktorem Jahelkou i formou, která mě baví, tedy videovzkazem v rubrice VideoRessl, který zatím fachá i přes naše třídní webové stránky ... Jsem totiž přesvědčen, že určitá osvěta i v našem věku je stále na místě, což ovšem neznamená, že si můžu dovolit říci touto (dnes již opětně plně cenzurovanou cestou), tj. tzv. „na úplně plnou hubu“, co si o těch všech politických kokotech skutečně myslím nebo nemyslím.

Možná Vás zaráží, proč se zrovna o Vánocích místo prostého „sladkého přání“ dotýkám politiky a stavu jak v naší vlasti, tak v celé Evropě. Promiňte, ale myslím, že všichni z nás máme děti a vnoučata a chceme, aby už nikdo z nich nemohl zažívat to, čím jsme nejenom „procházeli“ my sami, ani jiná svinstva, která se okolo nás dějí, ač už díky těm zcela aktuálním kulantně řečeno „migračním procesům“ nebo tendencím k "opětné bolševizaci".  Nechci se rouhat, ale pro mě osobně je to v mém věku už daleko důležitější než nějaké „řekněme soukromé či rodinné“ slavení dnů svátečních. Jen bych přitom všem chtěl zůstat do konce života tím „puberťáckým recesistou“, kterým jsem byl skoro odjakživa … A děkuji i své ženě, že mě nechtěla nominovat na prezidenta, protože bych jí musel poslat tam, odkud přišla ... Taky Miloš ...

Tak zatím, lidičky … A těším se, že se nás začátkem února co nejvíc sejde.

__________________________________________________________________________________

26.12.2017, Dana Houdková:

Ahoj mili spoluzaci, konecne klid a pohoda a ja dohanim resty. Chci take podekovat Milosovi, ktery me kontaktoval telefonicky a zapsal si muj novy mail, a vubec je to jeho zasluha, vsechny nas svolat. Termin srazu uz mam zaneseny v kalendari a verim, ze dorazim. Uz se tesim, ze zase probereme, co noveho i zavzpominame na nase studentska leta. Cas tedy leti jak splaseny, ale vsem nam odmeruje stejne. Ovsem ta cislice nasich jubilei je desna, ale je to jen cislo, ze! Vzdyt nekdo je starcem uz mnohem drive, coz nas se tedy prece vubec netyka. Jen ty deti, mozna uz vnoucata nejak rychle rostou a starnou. Preji vsem at ten kouzelny vanocni cas prinese stesti a pohodu kazdemu z Vas. Do noveho roku preji spravne vykroceni, hodne zdravi, spokojenosti a dobre lidi kolem sebe. Zkratka at nas bavi zit. Vsechny zdravi, Dana Kafkova Hyblerova /Houdkova/

__________________________________________________________________________________

16.12.2017, Irek Bujak:

Ahoj lidi, zdravim vas z Warszawy. Zrovna jsem se vratil..... ne z Hradu a Kuby. Parada, doporucuji.Samosebou na ty srazy se stavit nemuzu. To bych musel vyrazit na par dnu, ale to co pisete si vzdy prectu.  Hezke Vanoce a hodne stesti a zdravi v Novem roce 2018. Salute. Irek Bujak. PS. mne uz je take 60  

Poznámka redakce (velmi čerstvá !!!)  Celkem navštěvovalo naši třídu 39 lidí, z nichž se, doufejme, ještě nás „38“ pohybuje po naší matičce Zemi. Počet těch, kteří se doteď nijak, tedy ani telefonicky nepřihlásili, se po dnešním mailu Irka Bujaka zúžil již jen na „1“ (vč. slečen Sakařové a Pinkavové tedy „3“), takže reálně uskutečněných kontaktů ohledně srazu už je momentálně 37“. Z toho 31 OSOB JIŽ POTVRDILO i jim vyhovující datum, tedy: PÁTEK, dne 2. ÚNORA 2018 – jde o Restauraci U Bansethů od 17:00, jak již všichni víte. (A zdali seženeme i Magdu, that´s a big Question …). Bohužel asi s Jitkou S. a Evou P. už těžko nějak, byť teoreticky počítat …

___________________________________________________________________________

12.12.2017, Miloš:

Pokud obdržíte pod tímto názvem předmětu naší hromadné korespondence REDAKCE: SRAZ 4.A, tj. v pátek 2.2.2018 „U Bansethů“ - NOVINKY OD 12.12.2017 CHRONOLOGICKY z mé osobní AUTORSKÉ mailové adresy (tedy s mým certifikovaným digitálním podpisem) další mail, klidně vymažte všechny naše hromadné předchozí maily, ať v tom nemáte (prý má raději říkat: maglajs) – už i nebe mě hlídá; neboť den „D“ se blíží a jde už jen o zachování chronologie našich vzájemných zpráv, které zvládnu provést vždy před zasláním nové aktualizace tohoto výše citovaného předmětu, tj. „REDAKCE: SRAZ 4.A, tj. v pátek 2.2.2018 „U Bansethů“ - NOVINKY OD 12.12.2017 CHRONOLOGICKY“. (NOVINKY z 12.12.17: Ozval se mailem PETR HORSKÝ a od ANDRZEJE B. JSEM BYL UJIŠTĚN TELEFONICKY, ŽE VŠUDE "Polityka jeść na gówno").

__________________________________________________________________________________

12.12.2017, Miloš:

Vážení spolužáci, Vážené nebe !!!

OMLOUVÁM SE TÍMTO ZA SVOJI POZEMSKOU NEDOKONALOST, OVŠEM TA BYLA ZAPŘÍČINĚNA JEDNOZNAČNĚ SNAHOU O VNIKNUTÍ NADPOZEMSKÝCH SIL DO HLAVNÍHO KOORDINAČNÍHO STANU – (vše bylo nakonec řádně vysvětleno –  pár litrů dobrého šampaňského, které objasňuje i stanovisko samotného NEBE ohledně velkého třesku, navíc i sexuální revoluce, hippies a zrození samotného ZLA zosobněného dle vyjádření „shůry“ i několika současnými panovníky …)

__________________________________________________________________________________

12.12.2017, POZDRAV Z NEBESKÉ DATABÁZE:

My to tady nebudeme pořád za vás opravovat. To už i organizátor Miloš zapomene poslat aktuální přílohu? Strašné, strašné … Víte vůbec, co máme jiných starostí ???

A pořád nevíme, nevíme …

To je samej samet, jenže nám tady do toho kecá ňákej Hav(b)lův teleskop, adventní maniaci, arabáši, trumpové, Merkelová, Václav Santa, objímač stromů odněkud z Vysočiny, miliardy čongů (teď už i „UN“), a naposled se nám do toho zapletli ty dva, co zpívali pořád o té rádobysamostatné Barceloně – jednoho už tu máme dost dlouho, a tý druhý, co je ještě u vás dole, už to dlouho v těch skoro pětaosmdesáti taky dlouho trvat nebude.

No, a nakonec ještě ten Velkej třesk – prej to původně bouchlo někde tady u nás, ale naši pyrotechnici to zcela zpochybňují, neboť nebylo přesně definováno, ve které ložnici to vlastně bylo. Naopak dle našich původních výzkumů to bylo naopak u vás dole …

To se fakt nedá všechno stíhat … Tak vám všem dolů aspoň posílám poslední dostupný digitální důkaz o tom, že ten třesk pochází od vás zespodu a přeju všem tímto fotem i krásný zbytek Adventu. Všimněte si detailů několika významných lokalit včetně oblasti nádoby celé neřesti ze Champagne. Všeobecný názor tady nahoře je prostě zcela jasný: Prostě jste se dole všichni kdysi pořádně „picli“, dle našich výpočtů došlo dokonce ve stejný okamžik k nepřiměřeně rychlému nárůstu momentálních styků bez použití boží ochrany či milosti, tj. bez našeho vědomí, až to prostě bouchlo …

__________________________________________________________________________________

12.12.2017 (REDAKCE):

Přeji opětně hezký, i dnes plodný večer, či ráno, dopoledne, poledne nebo odpoledne, a to prozatím stále jen alespoň prostřednictvím svého PC právě v okamžiku, kdy byl prakticky naplněn můj cíl, tj. dát nás znovu co nejefektivněji po létech opět dohromady u příležitosti dvou kulatých a v podstatě společných či (kulantněji řečeno) prolínajících se životních výročí. Až na nepředvídatelnou „vis maior realitu“, naše společné rande by mělo propuknout již tedy definitivně 2. února 2018 v Restauraci „U Bansethů“ nejpozději od 17:00 hodin na adrese „Táborská 49, Praha 4 – Nusle“ (http://www.ubansethu.cz). Vypadá to zatím, že by se této naší společné akce mohlo zúčastnit snad až okolo 30 spolužáků třídy, na kterou dodnes nedám dopustit. A jsem na ni hrdý …

(Ne, že bych musel, ale chci z celého srdce poděkovat všem z vás, kteří/ré mi vyslovili/y dík za organizaci této akce a projevené sympatie, kterých si nesmírně vážím. No a tím mi samozřejmě v průběhu celého období příprav tímto pomáhali/y). A abych nezapomněl: Toho panáka výměnou za pusu od Jarky platím já. A klidně Tě, Jarčo, odvezu na jakoukoli trasu metra budeš chtít …

OD VČEREJŠÍHO DNE, tj. po 11.12.2017, BUDU DOPLŇOVAT A CHRONOLOGICKY ŘADIT (i nadále) VŠECHNY VAŠE NÁSLEDNÉ REAKCE (jako doposud a ve stejném stylu, tedy včetně přehledu již „reagujících jedinců“), navíc pak v případě změny kontaktů nebo potvrzení účasti nás všech zašlu případně v příloze i aktualizovanou excelovou tabulku pro další případná doplnění či opravy.

Jak postupně přibývaly během posledních dnů písemné i telefonické reakce, vše se zdárně „vykrystalizovalo“ (doufejme) ku prospěchu všem. (Kromě toho si jinak všimněte, jak účelně zafungovala „varování shůry“: Dřívější šestičlenné komando nereagujících je již jen dvoučlenné, tj.:  Irek Bujak (toho snad pokusí dohnat Andrzej) a Magda Kerlesová (no a tady jsem si sám zatím neuměl poradit – údajně dle Žbráby naposledy sehnala kontakt Jitka Pňovská, ale momentálně se tel. číslo Magdy hlásí jako nedostupné, případně neexistující, takže se na to Jitka prý také „mrkne“ a navíc Honza zaslal úvahu, že bydlí stále na konkrétní adrese ve Zdibech, kterou se pokusíme „prozkoumat“.)

__________________________________________________________________________________

12.12.2017 (po dalších „čerstvých“ zprávách): Aktuálně upravená poznámka redakce: Celkem navštěvovalo naši třídu 39 lidí, z nichž se, doufejme, ještě nás „38“ pohybuje po naší matičce Zemi. Počet těch, kteří se doteď nijak, tedy ani telefonicky nepřihlásili, se po dalších uskutečněných kontaktech dnešním datem zúžil již jen na „2“ (vč. slečen Sakařové a Pinkavové tedy „4“), takže reálně uskutečněných kontaktů ohledně srazu už je momentálně 34“. Z toho 31 OSOB JIŽ POTVRDILO i jim vyhovující datum, tedy: PÁTEK, dne 2. ÚNORA 2018 (ve všech případech jde tedy o nadpoloviční většinu nadpoloviční většiny), tím pádem už je termín srazu nezpochybnitelný na základě „vůle voličů“ a předpokládané „usnášenísechopnosti“ celé třídy. Ještě včerejšího dne záleželo tedy jen na výběru „místa hromadného styku“ (no, nechtěl jsem to v našem věku celkem zbytečně nazývat dříve oblíbeným výrazem „Swingers party“, i když třeba takový Luboš aspoň ten Swing zvládal vždycky dost kvalitně …) Návrh místa akce od Čestmíra, tj. Restaurace U Bansethů“ (salónek o 30 místech) byl ovšem po telefonických konzultacích (včetně např. i preference samotné „Pragocentristky Jitky“) nakonec většinově vybrán za místo činu a byl tedy již 11.12.17 rezervován. Detaily jsou uvedeny výše.

 

12.12.2017, Petr Horský:

Ahoj, Miloši, i všichni bývalí spolustudující v Resslovce (genderově vyvážené :oD), ozývám se pozdě ale přece. Termín i místo setkání beru na vědomí. Nevím však, jestli to udržím. Notýsek na nový rok ještě nemám, s moderními technologiemi jsem na štíru. Parkovat v pražských zónách nemohu, jelikož nemám chytrý telefon. Domácí počítač (se stále funkční emailovou adresou) otevírám jen velmi zřídka. Je pomalý a XP již nejsou podporována a chráněna. Když jsem naposledy otevřel, byl jsem šokován korespondenční smrští a přeplněností schránky. Miloši, jsi nezmar, kde bereš tu energii?? Takže asi tak. Mažu předchozí rozsáhlou komunikaci a prosím vyžlutit. Všem přeji klidné svátky a úspěšný vstup do toho roku s osmičkou na konci. Petr Horský.  (Poznámka redakce: Potvrzených účastí na den 2.2.18 tedy je již 31, Petr byl v tabulce „vyžlucen“ a Milošovi ta energie taky už dochází – snaží se to dohnat humorným životním nadhledem !!!). Petrovi píšu separátní mail s dotazem, zdali nemá jiné telefonní číslo, myslím, že bychom mu „neudržování“ mohli pravidelně připomínat – případně už jsou na to i celkem slušné nejenom digitální medikamenty …)

__________________________________________________________________________________

11.12.2017, Honza Čepelák:

Zdar Milošů, oceňuji tvůj obrovský přínos k zorganizování srazu, jsi špica. ; píšeš tu o těch, co ještě nebyli vypátráni...., tak jsem jen tak kouknul na net a našel tohle o Magdě, nevím, jestli máš i adresy...ale ty Zdiby nejsou daleko, tak by třeba stálo za to tam zazvonit na oné adrese, zda tam ta Magda ještě je či ne..třeba už tam ani nebydlí, že..ty to máš kousek, já taky jezdím skoro okolo, tak by se třeba vidělo - no dej vědět, zda tu adresu znáš či ne...jo a taky mě napadlo, jestli bychom tam  v těch Nuslích neměli mít i nějaký hudební nástroj: , po pár hodinách s Pilsnerem by nám mohlo být i do zpěvu.

Jinak:  Bc. Magdalena Kerlesová: Zdiby, J. Kámena 93, PSČ 250 66. Zdraví Honza. (Poznámka redakce: Abyste toho Miloše nezhuntovali dřív než vůbec bude ten třídní sraz.  Zdiby má sice blízko, adresu hodí do WAZE a asi tam může autem dojet. Jen prý není jisté, zda nemůže dojít k nějakému trapasu při představě, že když přijede nějakej cizí dědek, otevře mu nějaká stará bába, a přitom ani jeden z nich se nejenom že neznají, ale třeba znají, ale nepoznávají … - no, bojím, bojím …).  A co se týče muziky, od toho je k jednotlivým připomínkám a konzultacím pořád k dispozici průběžně aktualizovaná excelová tabulka a její list nazvaný „Třídní sraz 60 alias 40 – sloupec „F“.

__________________________________________________________________________________

11.12.2017, Zbyněk Havlíček:

Ahoj Miloši. 2. únor vyhovuje – doplnil jsem do přílohy. Snad mi do toho nic nepřijde. Zdraví Zbyněk

(Poznámka redakce: Potvrzených účastí na den 2.2.18 tedy je již 30 !!!).

__________________________________________________________________________________

11.12.2017, Simona Sagasserová:

Ahoj Miloši, u mne je vše stejné. Myslím, že přijdu. Simona. (Poznámka redakce: Potvrzených účastí na den 2.2.18 tedy je již 29 !!!).

__________________________________________________________________________________

11.12.2017, Pepa Pýcha:

Ahoj všichni, myslím, že i pro mne by ten začátek února nebyl problém. Miloši všechny moje údaje jsou správné, nic se neměnilo. Jinak všem přeji klidné Vánoce, bohatého Ježíška a hlavně hodně zdraví do Nového roku, aby jsme se mohli scházet stále v max. počtu. A Láďo, můj bývalý spolusedící, užívej si to tam nahoře, vzpomínám na Tebe. Mějte se hezky, zdraví Vás spolužák /už šedesátník/ Pepa Pýcha (Poznámka redakce: V tabulce potvrzených účastí dne 2.2.18 tedy je již 28 osob).

__________________________________________________________________________________

 

11.12.2017, Andrej Bucki:

Ahoj Milośi, Obdivuji Tvuj smysl pro humor v mailech. Na Tebou uvedenym you tube jsem se rechtal spolu z divadelni divaky. Chapal jsem temer vśe. Pred lety mym oblibenym duem byl Śimek a Grosman. Sraz: Budu vědět koncem ledna. Zatím prosím jen teoreticky mně zařaď. Pokud v databáze je Irkovo telefonní číslo tak mu zavolam. Tak zatim. AB (Poznámka redakce: V tabulce potvrzených účastí dne 2.2.18 tedy je již 27 osob).

__________________________________________________________________________________

 

10.12.2017, POZDRAV Z NEBESKÉ DATABÁZE:

 

NO NEVÍME, NEVÍME … SICE UŽ TU „NAHOŘE“ MÁME VZHLEDEM K DALŠÍ ADVENTNÍ NEDĚLI ZASE O TROCHU VÍCE PRÁCE NEŽ VČERA, ALE TEDY TY VAŠE SEXYSTICKÉ PŘIPOMÍNKY JSME TU ZAZNAMENALI ZCELA S PŘEHLEDEM. „STAREJ“ SEDÍ VEDLE A KONTROLUJE MĚ, TAKŽE MŮŽEME BÝT SPOLEČNĚ ZCELA KONKRÉTNÍ:

 

  1. Francouzský pokec po telefonu? – BLBOST: „Starej“ to všechno stvořil „z žebra“ (pak to nějak špatně někdo přeložil jako „z ňadra“), připletlo se do toho navíc nějaké rajský jablíčko, který normálně na jabloni neroste, pak si ještě nějaký Gainsbourgh klidně složí se slovy „Je t'aime, moi non plus“ do lůžka neřesti mladou Birkinovou, všichni se navíc začnou ohánět Kámasútrou – česky „kámoš šutr“, pak se začnou jazyky různými navzájem kontaktovat a kontrolovat si jazyky druhých jakýmsi divným přístrojem zvaným telefon … No nevíme, nevíme …
  2. Pak tady řešíme další otázku: „PUSA NEBO PANÁK“. Vzhledem k tomu bordelu, co tady u nás nahoře taky panuje, a je možná ještě větší než u vás dole, bychom doporučovali oboje najednou. Dokonce se nám zamlouvá i určitá možnost „zaswingerování si“. S ohledem k vašemu věku je to ovšem zřejmě další BLBOST. Nevíme, nevíme …
  3. A pak ty HROMNICE: To je velmi nepříjemné, ale musíme vám to všem odtud trochu objasnit. „Starej“ má docela rychlé připojení k vašemu pozemskému netu a zjistili jsme tudíž nejenom, že můžete druhého února o hodinu déle popíjet, ale i toto: „Jihne-li na Hromnice, přilož do kamen, mrzne-li, po zimě amen“; “Na Hromnice má sedlák raději vlka ve chlévě i ženu na márách než slunce“; „Na Hromnice si musí skřivánek vrznout, i kdyby měl zmrznout“; „Jak dlouho skřivan před Hromnicemi vrzá, tak dlouho po nich zmrzá“; „Kdyby o Hromnicích napadlo jen tolik sněhu, co je na černé krávě znát, bude úrodný rok“. OPĚT VESKRZE SEXYSTICKÉ A ZDÁ SE BÝT I NEBEZPEČNÉ … Opět nevíme, nevíme …

__________________________________________________________________________________

10.12.2017, Míla Římková:

Ahoj Miloši, pokud jsem dobře pochopila Tvůj mail obsahující aktuální soubory určené zároveň pro provedení další aktualizace, doplnila jsem do nich jednak změnu mého trvalého pobytu (Roztoky u Prahy) a potvrdila termín srazu 2.2.2018 - obojí posílám jen na Tvoji adresu: . Měj se pěkně a moc se těším na únorové setkání - vybrané datum je mimochodem zároveň dnem 31.narozenin mého mladšího synka: . Míla (Římková)  (Poznámka redakce:  Ano, pochopila. V centrální EET tabulce také upraveno)

__________________________________________________________________________________

10.12.2017, Markéta Formanová:

Ahoj vespolek, přidávám se k těm, kdo poděkovali Milošovi za vyburcování snad celé třídy - máš můj obdiv, Miloši! S datem 2. 2. 2018 počítám a upozorňuji, že pokud skutečně toto datum souvisí s nástupnictvím prezidentů, máme se zase na co těšit - vždyť : 2. 2. jsou Hromnice!  Zdravím vás všechny a přeju krásný adventní čas i Vánoce! Markéta. (Poznámka redakce: V tabulce potvrzených účastí dne 2.2.18 tedy je již 26 osob).

A teď to ostatní nečtěte: „Markéto, díky za skvělý dopolední telefonický téměř „francouzský pokec“. Bylo mi ctí. Miloš.“

__________________________________________________________________________________

10.12.2017, Jarča Prýmková: Ahoj Miloši, tato zpráva je hlavně pro tebe. Přečtení posledního mailu (a spousty předchozích) mě přimělo ještě jednou reagovat. Posílám Veliký Dík za veškerou práci a energii, kterou věnuješ naší budoucí sešlosti. Za to máš u mne panáka nebo pusu, podle toho, co si vybereš . Doufám, že to vyburcuje i všechny ostatní, co se ještě neozvali, abychom se sešli opravdu v co největším počtu. Co se týče místa srazu, moc se přimlouvám, aby to bylo v krátké docházkové vzdálenosti od metra a pokud možno na trase B (to už asi přeháním, co ). Jarka Z. (Prýmková). (Poznámka redakce: Miloš preferuje pusu vzhledem k tomu, že to nijak neohrozí negativně výsledky jeho příštích jaterních testů )

__________________________________________________________________________________

10.12.2017, Renata Hanzálková:

Ahoj všem, druhého února by to bylo fajn. Renata K.

__________________________________________________________________________________

9.12.2017, POZDRAV Z NEBESKÉ DATABÁZE:

Vážení bývalí spolužáci, v sobotu mívám volněji, tak jsem zaregistroval „u nás nahoře“ veškerou korespondenci i telefonické odposlechy jakési třídy 4.A a velmi nás tu znepokojuje určitý chaos ve vaší vzájemné komunikaci:

Je celkem chvályhodné, že se sejdete, zdá se, u příležitosti několika (a nejenom vašich) výročí zrovna 2.2.2018:

Poněvadž tím datem 2. února jsme přijali složením jeho slibu prvního vlastního českého prezidenta v roce 1993 – prvního Václava (H), pak v týž den nastoupil po 10 letech na dalších deset let druhý Václav (K). Kromě toho zde nahoře zároveň evidujeme ne zcela obvyklou shodu: první Václav (H) se stal předtím prvním porevolučním prezidentem Československa dne 29.prosince, což je velmi symbolické datum i pro Vaši třídu, že Miloši a Evo? Tudíž přichází v úvahu otázka, co se může stát kromě jiného dne 2. února 2018. Jakéhosi Miloše jsem již zmínil … Oba předchozí Václavové tam byli vždy deset let. Dotyčný Miloš tam je zatím jen 5 let, ale nadělal ve světě ostudu snad stokrát větší než ti dva Václavové za celých 20 let před ním. Kurva se v nebi neříká, ale kurva, Miloši (V), nedopusť znovu Miloše (Z) !!!

Dále si laskavě uvědomte (jmenovitě: Bujak, Horský, Kerlesová, Kvaček, Pýcha a Sagasserová), že takhle by to už dál „u nás nahoře“ nemohlo býti dále tolerováno a koukejte se ozvat !!! Také jsem Vám dočasně odebral veškeré fotografie, které vám prý zabírají mnoho místa v paměti … Také jsem ve vaší databázi upravil dvě mailové adresy na základě pozemských požadavků. Ale všechna potvrzení ohledně data srazu atd., to vše naleznete v příloze. A až se sejdete, fotky vám vrátím na vaše pozemské webové stránky.

__________________________________________________________________________________

8.12.2017, Zdenka Řeháčková:

Ahojky, přijdu a těším se na Vás. Ten začátek února resp. 2.2 je dobré datum, navíc v "příštím roce"  ta 60ka bude "chtě nechtě" aktuální už pro všechny;-). Miloši díky opět za Tvou iniciativu (bez ní bychom si tu asi nepsali)a tak bude prima, když si každý, pokud to jen půjde, udělá čas, aby se nás sešlo co nejvíce. Mějte se fajn , hezké vánoce ....a v novém roce "na shledanou" Zdenka. __________________________________________________________________________________

8.12.2017, Hanka Rezková:

Hlásím se, žiju. Všem krásné svátky a klidný nový rok. Budu se snažit dorazit na sraz. Hana Rezková

__________________________________________________________________________________

8.12.2017, Honza Čepelák:

Ahoj Miloši, díky za řádně zpracovaný přehled třídy i akce:-), u mě data souhlasí a termín 2/2/18 je zatím taky v pohodě, tak si to tam u mě zaškrtni, až to budeš mít otevřený. Zdraví Honza. (Poznámka redakce: V tabulce provedeno – 25 potvrzených osob)

8.12.2017, Adéla Rostová:

Ahoj třído, je nám přibližně 3 x 20 ....... no nezní to líp ??   (padesátka mě dost děsila před pár lety,   není nutno rovněž připomínat,  dost stačí stávající situace....) Pokud jde o mne, tak  raději 2.února  (co můžes udělat dříve, neodkládej na potom :)..   toho 23.2. budu asi na horách... Všem přeju krásný adventní víkend, Adéla

__________________________________________________________________________

8.12.2017, Radka Filipová:

(Vzkaz Láďovi:) Zdravím do nebíčka... já věřím, že tam jsi a že ti je dobře. Radka

_________________________________________________________________

8.12.2017, Renata Kvačková:

Ahoj, na setkání se těším, únor by byl fajn. Renata. ___________________________________________________________________________

Oslovuji vás, milí spolužáci, dnes již naposled, protože od zítřka už zase mám dost jiných povinností a dospěl jsem k názoru, že v té naší hromadné korespondenci musí být určitý přehled. Kromě toho, že (jak jste si asi všimli), jsem se pokusil oslovit z jiné mailové adresy zbytek třídy, která zatím nereagovala ani mailem ani telefonicky, považoval jsem navíc za potřebné trochu zpřehlednit zatímní korespondenci např. vynecháním všech seznamů mailových adres, které se u každé zprávy automaticky objevovaly (navíc kolikrát byly neplatné), rozdělil jsem barevně i linkami všechny naše dosavadní „psaníčka“ atd. – prostě abychom se v tom všichni lépe aspoň prozatím vyznali. Zde je tedy dosavadní historie k dnešnímu dni, 7.12.2017 (své zprávy jsem nechal, ač nerad, červené): Miloš. TOHLE BYLA DO TÉTO DOBY POSLEDNÍ (shodou okolností moje) HROMADNÁ ZPRÁVA (mailové adresy jsou tedy, doufám, i v tomto mailu aktuální):

 

P.S.: Tak ještě malé doplnění a je to vlastně aktuální, když budete reagovat všichni všem na pokračování korespondence tohoto mailu:

Zrovna se mi do toho všeho mailem ozvali navíc Pavel T., který upřednostňuje novou mailovou adresu, která už je tedy mezi příjemci uvedenými v tomto mailu ta správná a navíc se vlastně ve stejnou chvíli ozvala i Jarča Prýmča, jejíž text mailu (stejně tak jako před chvílí ten od Mileny) tedy pro úplnost do přehledu korespondence tímto zde doplňuji:

___________________________________________________________________________

Ahoj všichni, … sátníci… Moc mě těší, že se zase dáváme dohromady. Pokud bude termín v únoru, přimlouvám se toho 2.2. nebo později, ale po 20. únoru já už nemůžu. Tak snad to vyjde.

Krásné svátky a hodně hodně zdraví. Jarka Zatřepálková (Prýmková)

_________________________________________________________________________

No taky zdravím Tondo a přeju vše nej !!! Jenom nevím, jestli ta fotka z toho tvýho slovenskýho bratrstsví nebyla na internetu nedávno zveřejněna trochu v jiné podobě, kterou najdou všichni v příloze tohoto mailu. Snad ses proboha neúčastnil toho budování EET v Česku, které si údajně dohodli tři lidé – tím třetím bys totiž mohl být ty. Člověk nikdy neví …. No navíc někdy strachy ani nespí, milí slavní podnikatelé. God Bless You (and Horáček). Miloš.

P.S.:

Vložil jsem ještě vzkaz od „Hošky“, který mi právě přišel, když jsem odepisoval Tondovi, ať je to komplet na jednom místě …

Ahojky všichni,

jsem ráda, že už i já jsem zpět v adresáři. Sraz v únoru pro mne v poho, v nejhorším případě budu mít sádru na ruce, ale věřím, že v případě potřeby mi nějaký hodný bývalý spolužák či spolužačka pomůže přibližovat sklenku k ústům.

Mějte se všichni báječně a užijte si svátky v klidu a pohodě!

Zdraví Míla

___________________________________________________________________________

Tady se hlásí skoro benjamínek třídy (do 60ti mám daleko), jinak venkovský chasník - Tonda ( asi jen Adéla je mladší). Vše pozorně sleduji, analyzuji a pak vyvodím závěry a příjmu opatření co s tím. Jinak jsem asi dost adaptabilní, jenže někteří z nás plní v období, únor - březen, role hlídajících babiček a dědečků v době jarních prázdnin ( a to prosím na úkor vlastní dovolené na zotavenou), do toho ještě doba masopustního veselí.

V předvánoční čas všechny srdečně zdravím, Tonda Adam (PS: přiložené foto je potvrzení dobrých vztahů s naším bratrským národem za řekou Moravou) – bylo … (poznámka NEBE)

___________________________________________________________________________

Tak ještě jednou ahoj a taky čau Jitko.

Koukám, že to ten předseda Luboš přece jenom nechá na tobě a případně i na mně. No jo, jenže on se jenom vymlouvá, že je obtloustlý stařík. A kdo není ... !!! Taky jsem mu to napsal ....

Ještě po včerejšku jsem v té databázi adres musel udělat nějakou korekci podle osobních zpráv některých našich spolužáků (v té dnešní je opravena Markéta, která mi také psala SMS.). Teď už čekám jenom na Talafa, psal mi SMS, že bude asi nějakej bordel na straně jeho poskytovatele, tak kdyby se ještě něco ještě měnilo, zase dám vědět. Teď to nejaktuálnější a snad funkční, co se mailových adres týče, je v seznamu, který jsem použil pro zaslání tohoto mailu. Některé schránky poskytovatelé mohou mít pořád ještě určitá omezení ohledně počtu megabytů, které jsou ochotni v jedné zprávě přijmout s řádným doručením adresátovi - no uvidíme. Snad už ale vše bude v pohodě, když budete odpovídat jako vždy všichni všem na tenhle poslední mail.

Čím víc lidí napíše co nejdříve třeba, že předběžně ten únor je v pohodě, tím lépe (já třeba jsem mimo republiku začátkem března, takže u mě "v pohodě"). Tu tabulku pak samozřejmě bez problémů připravím a pošlu pak i veškeré platné maily, telefony atd. Když už s námi komunikují i po mailech oba polský kámoši a spolužáci, tak by to mělo už konečně "stát za to".

MILOŠ

___________________________________________________________________________
 

Ahoj všichni,

děkuji Milošovi, že do mne vkládal důvěru, že zorganizuji sraz.
Ale žádný mail s předmětem Haló třído, už je nám šedesát !!! na můj mail nedorazil. Tak jsem si až včera přečetla všechny Vaše reakce. Možná to bylo tím, že to není pravda, neboť mně ještě není šedesát. I když se to pomalu blíží.
V roce 2017 už sraz nezorganizujeme, určitě byste neměli čas.
Navrhuji termín pátek 23.2.2018 či případně pátek 2.2.2018, pak jsou jarní prázdniny Prahy 1-5 a pak Prahy 6-10. Pokusila bych zamluvit nějakou hospodu v centru Prahy. Souhlasíte?
Dejte vědět, či poprosím Miloše, aby zase vytvořil nějakou tabulku, abychom se domluvili a sešli v hojném počtu. Vytvoříš ji a pošleš VŠEM?
Díky předem.
Přeji krásné Vánoce, užijte si je tak, jak chcete a ať se nám v Novém roce vše daří a máme hlavně ve všem štěstí. Pak prý jde už vše samo.
Jitka

___________________________________________________________________________

TAK ČAU, LIDIČKY.
Právě jsem se vrátil z Hradu. Pan prezident všechny moje návrhy opět přijal. To asi nebude náhoda, jestli se nepletu, hi hi hi .
 
Tak ještě jednou ahoj všem. Děkuju ještě jednou za všechny spolužáky za pomoc Zbyňkovi, protože jsem to o víkendu nestíhal sám. Jenže stejně tam ještě zůstalo v tom seznamu asi 5 už nefungujících adres. Snažil jsem se to tedy dát dneska všechno do aktuální verze po pár telefonátech (pozdravují vás alespoň takto třeba Radka, Talaf, Česťa, Milena atd.).
 
Snad už kromě telefonního čísla na Andrzeje Buckého, kterému jsem napsal mailem separátně, aby nám ho poslal, jestli chce, tak pak bude aktualizovaná i na celá naše excelová tabulka, kterou pošlu pak celou.
Mailová databáze z tohoto mailu při použití možnosti odpovědět všem by už měla být úplně nejčerstvější a "neměla by vracet chyby a hlásit nedoručené maily". Tak doufám, že už je zatím finální. Když tak dejte vědět, chcete-li ještě nějaké změny mailových adres.
 
Pro jistotu tímto mailem teď tedy posílám, aby měli opravdu všichni a vše k dispozici úplně od začátku naší konverzace, kterou jsem započal mailem s nějakou "oříznutou a ještě k tomu zastaralou adresovou databází" dne 29.11.17 a změnil jsem u jméno PŘEDMĚTU MAILU, abychom všichni věděli,
že už reagujeme na aktuální verzi korespondence. Už delší dobu nemáme jen jediné dva kontakty na dvě spolužačky - Jitku Sakařovou a Evu Pinkavovou, ale ty už asi těžko někdo někde vyšťourá. No a pak jsem ještě změnil fiktivní adresu zesnulého Ládi H. jako jeho "tribute" v celé databázi na "L.H nebe" (však to uvidíte), ale aspoň by se to nemělo z původní používané adresy vracet jako neexistující.
 
Doufám, že jsem to to dostatečně vše objasnil, takže níže je celý obsah naší dosavadní vzájemné korespondence, která nesla doposud jméno (RE: ) "Haló třído, už je nám šedesát !!!".
 
Prosím, odepisujme si od teď všichni všem pod předmětem mailu s názvem:
UŽ NÁM NENÍ ANI PADESÁT ...
 
Níže tedy veškerý text přechozí konverzace:
 
Jo, jo, milá třído. A to ještě nevíte, že jako první pražský Pastafarián, který zažádal o OP s cedníkem, mi bylo sděleno do datové schránky, že se jim bohužel při focení na přepážce Úřadu MČ nevešlo do předepsaného rozměru ucho, takže nový OP nemůže být prozatím vydán.
Zpětně jsem se zeptal, které z mých dvou uší to bylo; samozřejmě za účelem oříznutí (tedy ne ucha, ale fotografie). Odvětili mi opět do mé datové schránky, že to bylo ucho od toho cedníku. To mě tedy skutečně rozhodilo. Ač jsem hledal, jak jsem hledal, ani doma, ani na veškerých e-shopech, jsem cedník s menším "uchem" nenalezl.
Sice občas jsem nalezl např. výraz jako "malé držátko cedníku", které ovšem z bezpečnostních důvodů ohledně popálenin bylo již z aktuální nabídky odstraněno, potom dokonce například i "azbestový úchyt cedníku" - ten sice nebyl ještě zakázán, ale bohužel se nejednalo o relativně možnou přikrývku hlavy, ale o jakousi téměř tunovou pomůcku pro asfaltéry, a tak dále ...
Vzal jsem to tedy vše do svých rukou a uší. Oříznul jsem novým programem "3D malování" ve Windows10, které mi jistě do mého počítače nenainstaloval bez jakéhokoli souhlasu sám příslušný Úřad MČ, ale sám Billy "dží", a ejhle:
Ucho cedníku mělo náhle poloviční rozměr než celá moje hlava. Řekl jsem si fajn ...; a s přiloženým certifikovaným digitálním podpisem jsem takto upravenou podobiznu předal příslušnému orgánu ke zpracování. No a co se nestalo ... To byste snad ani ve snu neuhodli. Do mé datové schránky přišla zpráva, že foto pro nový OP je dle předběžného posouzení o.k., ale jako podnikatel mám respektovat zákon o elektronické evidenci tržeb a že tento "produkt" podléhá jakési ohlašovací povinnosti, i když z něj neplynou fiskální, ale pouze pravděpodobně hmotné sociálně-právní výnosy. Buď jsem tomu nerozuměl, nebo mě to urazilo - už ani nevím ... Tak jsem je poslal do čapího proutí, což nemá s evropskými zákony (a asi ani fondy) nic společného.
Byl jsem opatrný, neboť kdybych použil výrazu místa, kde záda přecházejí v tělní otvor, tak bych se býval možná prohřešil. Závěrem snad jen poznámka ohledně svobody slova a mysli u nás "v Kocourkově".
Pokud jste neviděli ještě videozáznam z Nekorektního kabaretu zlínského divadla (především zcela čerstvé a famózní vystoupení "Ovčáček miláček" - to je jakési pokračování "Ovčáčka čtveráčka"), tak pokud to stáhnou z netu, než se na to stihnete kouknout, tak se mi ozvěte. Chechtám se jak racek ... Bohužel je nám to hovno platný, že ??? A ať našim potomkům proletáři všech zemí tu prdel musej políbit de jure, až tu bude normální režim ...

Ještě jednou krásné vánoce s novou vládnoucí třídou, která se bohužel nejmenuje 4.A
Miloš

___________________________________________________________________________

Ahoj třído, připojuji se k těm, kteří se chtějí sejít až po Novém roce. To vás všechny ráda uvidím..a už se na to těším.
Lenka N.

___________________________________________________________________________
 

Čau, ty srandisto Luboši.
Nech tý nostalgie a přemejšlej o tom, že Melody Makers už jsou taky oposlouchaný a skoro odepsaní i se "Sestrama H.". Stejně to umíš určitě pořád líp než Tříska. A taky že "dědek Havelka" je starší než my !!! A pak vlastně - vždyť dneska stejně frčej spíš Tři sestry než ty čtyři "havelkový". Takže mysleme jenom na to, že lepší časy asi nepřijdou (a nám to přece nevadí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
 
Visím metr nad zemí
a nejsem David Copperfield,
už nezkouším se vůbec na nic ptát.
Ty párkrát přejdeš ulici,
nepřekonal vůli, cit,
pak zlobně stojíš, na vlasech
ti začíná sníh tát.
Nechám tě tady,
nechám tě tady,
neumřeš hlady,
život tě baví.
 
Lepší časy asi nepřídou,
Romea s Julií pohřbili pod křídou,
Pepík to udělal Marii před bídou,
karty na Betlém a táhnou za kometou.
 
Pak už jsi nejistá,
co se mi mohlo stát,
schody bereš po dvou a na půdě kroky tvý rozvíří peří, co zbylo z
holubů, já peří nevířím, nohy mám výš.
 
Nechám tě tady,
nechám tě tady,
neumřeš hlady,
život tě baví.
 
Lepší časy asi nepřídou,
Romea s Julií pohřbili pod křídou,
Pepík to udělal Marii před bídou,
karty na Betlém a táhnou za kometou.
 
PŘEJU TUDÍŽ TAKY NEJEN LUBOŠOVI, ALE VÁM VŠEM KRÁSNÉ (u někoho bohužel už 60-té), VESELÉ A HLAVNĚ ZDRAVÉ VÁNOCE !!!!!
 
P.S. Luboši, neboj, já se budu snažit taky vypadat líp, až se podaří tý naší "neschopný bandě" něco domluvit ..

___________________________________________________________________________

Ahoj všichni,
Já už asi nepřijdu. Byl bych totiž rád, abyste si mne zapamatovali jako mladého, krásného. a hubeného.
Kdybych někomu chyběl, tak si pusťte na jútúbu píseň "He´s the last word" (OPSO) s Havelkou (63). Jsem ten úplně vlevo.
Tak asi takhle..
Teď zrovna opět obhajuji závěr své úžasné kariery - další generační souboj s lidskou blbostí - příště se musím líp učit.
Jo, navrhuji teplý únor-březen někde v hospodě na pivo pokud možno v Praze. Přeji štědrého Ježíška a veselého Silvestra
Bděte Luboš

___________________________________________________________________________

Ahoj,
komunikace se nám správně rozbíhá, moc se těším na naše další setkání,
únor by byl podle mého mínění vhodný měsíc.
 Moc zdravím
, Míla
___________________________________________________________________________

Ahoj všichni, zdravím a rád se objevím na setkání; jistě to nějak časově doladíme, ty první měsíce roku bývají přec jen termínově klidnější. Honza
___________________________________________________________________________

Zbyňku, díky moc. Koukám do své historie mailů a ta chyba asi byla u mě - mně si to snad vzalo (nebo jsem si jenom zkopírovali) jen asi 12 adres, pokud to dobře vidím . Fakt je ten, že mi myslím v ten samý den nabíhala nějaká aktualizace části "desítkových" Windows, tak se to mohlo také seknout kvůli tomu. Ví Bůh . Ale to už je teď jedno.
 
Jenom myslím, že pár adres už bude možná jiných. Určitě vidím Alenu, Milenu a budou asi i další - ty změny se řešily nějak před rokem. Takže poprosím zároveň jako Ty, aby to "někdo s velkým "N", což bude nejspíš Jitka dal, pokud má čas, celé zkontrolované do aktuální podoby, a případně to znovu ještě jednou poslal od začátku konverzace celé znovu.
 
Tak se všichni, kdo tohle čtete, zatím mějte fajn. No a doufám, že se nám to nějak podaří dát dohromady s tím srazem. Ahoj Miloš.

___________________________________________________________________________

Miloši,
tak já se toho ujímám a posílám všem, které mám ve společném adresáři. Snad jsme to všichni.
Tedy pro všechny ostatní:
Nějak jsem nepochopil, jestli Miloš posílal svoji původní výzvu jen nám 12 "vyvoleným"(viz rozdělovník níže) nebo naopak na nás dvanáct došlo až ve druhém kroku a vše probíhá nějak dvoukolejně. Korespondence není dlouhá, tak si určitě ty 4 mejlíky můžete přečíst. Prostě a jednoduše: jedná se o příští sraz. Doufejme, že se toho ujmou tradiční osvědčení organizátoři, na které se Miloš obrací. Zdraví Zbyněk

___________________________________________________________________________


Reaguju teď hlavně na Zbyňkův mail:
 
Za prvé souhlasím s tím, že na koncertě to asi pro třídní sraz není optimální.
 
A za druhé: Možná jsem se nevšiml celé té databáze, komu všemu jsem původní mail posílal a nějak blbě jsem to překopíroval. Můžu poprosit
někoho z vás, kdo má vše aktuální z nějaké minulé hromadné korespondence, aby tu naši konverzaci úplně od začátku s patřičným vysvětlením poslal úplně všem. Já to teď o víkendu nestíhám zkontrolovat, tak snad Jitka nebo Alena apod., kdo v tom mají pořádek .
 
Díky Miloš.

___________________________________________________________________________

Zdravím,
no, šedesát, to teprve bude, třeba se nám ještě sraz podaří. Je ale pravda, že jsme se nesešli letos, 40 let od maturity. Koneckonců oslavit čtyřicítku by bylo bývalo lepší než šedesátku. Nebo jsem možná něco propásl?
Ale já do toho mám co nejmíň co mluvit, nikdy jsem naše srazy neorganizoval. Jinak souhlasím spíše s Adélou. Mějte se pěkně, Zbyněk
PS: není nás v tom rozdělovníku nějak málo???

___________________________________________________________________________
Ahoj Andrzeji,
Jelikož se vídáme tak málo, tak věřím, že většina třídy upřednostní spíš setkání někde v klidu u vínka/piva s povídáním....
Měj se hezky, Adela

___________________________________________________________________________

Ahoj Milośi
 
Navrh na misto srazu : koncert King Crimson 26.06.2018 nebo 27.06.2018
, Praha Forum Karlin, predprodej v Ticketpro 1.12.2017 v 10 hodin.
Jestli listky budou vyprodany v Polsku tak skusim v Praze.
Pozdravuji Tebe, Milośi a ostatni melomany
Andrzej Bucki

___________________________________________________________________________
 
Subject: Haló třído, už je nám šedesát !!!
 
Hola hola, škola volá .
 
Tak se tak courám letos zase po několika letech po Greenwichi, čumím na ten poledník, co je pořád kupodivu na stejném místě, říkám si chvílemi "Jdu na západ", pak zase "Jdu na východ", protože aby se v tom našem rodném "evropském" údolí tak akorát černý prase vyznalo, no a co mě najednou nenapadne: "Lidi, nám bude šedesát a my nejsme schopni se sejít!" Ani v Praze !!! Přitom v Londýně jsem za čtyři dny potkal tolik Čechů, že by to dalo dohromady tak 100 "Benešových tříd", přičemž všichni měli radost z toho, že mohou poklábosit s krajany, ač třebas o nesmyslech.

... Já vám to řeknu prostě po svém tak, jak mě celá léta znáte: " ... (píp) ... !!!"
 

Anebo radši ne, aby se někdo náhodou neurazil . Buďte zdrávi! Já jsem a budu (aspoň doufám), takže pevné zdraví přeju aspoň mailem i vám všem.

Tímto mailem prosím předsedu třídy Luboše (neboj, Jitka Ti s tím pomůže), aby nekompromisně zvolil termín a místo srazu, pokud ještě alespoň nadpoloviční většina naší třídní sněmovny žije, abychom byli "usnášeníseschopní".

Čau Miloš.

(NO A TAKHLE TO ZAČALO 29.11.2017 …)