Jdi na obsah Jdi na menu
 


TŘÍDNÍ SRAZ - XI/2019

 

Po necelých dvou letech jsme se sešli opět v hojném počtu 17 lidiček v restauraci "U Možných" po páté hodině odpolední dne 15.11.2019. Někteří z nás sice měli určité problémy v průběhu příchodu, neboť je vtáhnula dovnitř nejdříve atmosféra vedlejšího konkurečního podniku "U Nemožných", ale vše se u každého v dobré obrátilo, takže Evou zamluvený salónek se brzy naplnil.

 

Nebyli jsme tu sice sami, neboť u druhého stolu nám "asistovala" čtveřice frankofonních Afričanů velmi snědé pleti a v kombinaci se špatně ovládanou češtinou s ruským či bůhvíjakýmto dialektem nešikovné a jen občas obsluhující servírky se především ti, co seděli zády do místnosti, mohli trochu strachovat o další vývoj srazu, ovšem vše jsme ve zdaru přežili.

 

Však se můžete také podívat na videokoláž z některých fotografií pořízených všemi přítomnými, které najdete i s ostatními v rubrice FOTOALBUM:Zřejmě jste si všimli, že nám přišel ještě před půlnocí poblahopřát i kamarád Martin z vedlejší 4.B k opětnému vítězství, co se počtu zúčastněných týče, neboť oni měli shodou okolností téhož dne rovněž sraz, ale sešlo se jich o dva méně !!!

 

Kromě vlastního povídání si o různých třídních záležitostech jednotlivých spolužáků byla samozřejmostí jako vždy konzumpce. Z té vyšlo asi nejlépe moravské víno z populárního vinařství KUBÍK, jídlo a pivo bylo celkem průměrné a na kořalce a nealkoholických nápojů vlastně nejde nic zkazit.

 

Tentokrát nebudeme citovat výměnu mailů z přípravy celého srazu, protože kromě nich jsme využili nové internetové vymoženosti - tzv. Srazovníku, ke zvolení data srazu. Odkaz na Srazovník ovšem uvádíme níže, kde je i vidět kolik z nás se vůbec neozvalo. I tak se dá říct, že účast byla hojná.

 

https://www.srazovnik.cz/5de15b487c-4a-tridni-sraz-2019 

 

FANDA a PEPA v družné debatě ...

 

img_2815.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... a děvčata rovněž družně spolu (jen Galina jim scházela)

 

20191115_190154.jpg